Series
Ratings
52
PastaRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0