Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0
The Water HorseRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
ClickRated ★ 2.0