Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5