Movies
Ratings
1562
The Devil's DealRated ★ 1.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
HornsRated ★ 3.0
IdiocracyRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 0.5
HarbinRated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The PactRated ★ 0.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
Stand by MeRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Bornless OnesRated ★ 1.0