Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 4.0- History of ScruffinessRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Spring Turns to SpringRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
King of DesertRated ★ 2.5
Migi & DaliRated ★ 4.5
MashleRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 0.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 2.0
VigilanteRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5