Titles you rated
D.P.Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0