Movies
Ratings
492
The WitnessRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Lucid DreamRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0