Series
Ratings
56
SignalRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
- Three FriendsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5- My Love PatzziRated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 1.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- New NonstopRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0