Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Jang Yeong SilRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 2.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0