Titles you rated
My GirlRated ★ 3.5- Fall in Love with a ScientistRated ★ 2.5
Use for My TalentRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Love EquationsRated ★ 3.5
My Love, Enlighten MeRated ★ 4.5- Triad PrincessRated ★ 3.0
Wait My YouthRated ★ 4.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
Well-Intended Love Season 2Rated ★ 3.0
Well-Intended LoveRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Meteor GardenRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0