Movies
Ratings
354
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0