Movies
Ratings
271
...ingRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.5
What Women WantRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 1.5
This Means WarRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0