Movies
Ratings
57
Taken 2Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0