Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Rescued by RubyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0- HyperventilationRated ★ 4.0
The Tomorrow WarRated ★ 3.0