Titles you rated
The TerminatorRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
RangoRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
RioRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0