Titles you rated
The SuspectRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
TarzanRated ★ 3.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.0
Two BrothersRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 3.0
Dragonball EvolutionRated ★ 2.0
The TouristRated ★ 3.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.0