Titles you rated
HappyendRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0