Titles you rated
The Last CinderellaRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Giant KillingRated ★ 3.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
- Initial D: Second StageRated ★ 3.0
Initial D: First StageRated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0