Movies
Ratings
207- The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 0.5
- Thread of LiesRated ★ 3.0
- MonsterRated ★ 0.5
- The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
- The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
- The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
- Shaolin SoccerRated ★ 5.0
- The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
- Maundy ThursdayRated ★ 4.0
- The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
- The Sixth SenseRated ★ 5.0
- Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
- The Day After TomorrowRated ★ 4.0
- TwilightRated ★ 4.0
- Night at the MuseumRated ★ 4.0
- August RushRated ★ 3.0
- Home AloneRated ★ 4.0
- Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
- Just Friends?Rated ★ 4.0
- The Secret ScandalRated ★ 3.5