Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Color Out of SpaceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0