Movies
Ratings
483
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 3.5
The FacultyRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
High RiskRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Son of GodRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0