Titles you rated
BattleshipRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 1.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.0
CountdownRated ★ 4.0
The Coast GuardRated ★ 1.0
The Sword with No NameRated ★ 5.0
Railroad ManRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Break OutRated ★ 1.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 1.0
BabeRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0