Titles you rated
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
SpreadRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.0
Cyborg SheRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0