Titles you rated
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0- 살롱드돌: 너 참 말 많다Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 4.0
Sex/LifeRated ★ 2.5
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0