Movies
Ratings
34
Gran TorinoRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0