Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
ManifestRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5