Series
Ratings
69
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0