Movies
Ratings
20
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0