Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0