Titles you rated
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 4.0- Black GospelRated ★ 3.5
The LadyRated ★ 3.5
Talking Architecture, City: HallRated ★ 3.5
PhilomenaRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Ways to Live ForeverRated ★ 4.5
Machine Gun PreacherRated ★ 3.5
A Ghost of a ChanceRated ★ 3.5
MicmacsRated ★ 4.0
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 2.5
Open SeasonRated ★ 3.0
English VinglishRated ★ 2.5- 뜨거운 안녕Rated ★ 0.5