Titles you rated
101 DalmatiansRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The BladeRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Superman IIRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0