Movies
Ratings
99
The Blind SideRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0