Movies
Ratings
409
Pulp FictionRated ★ 4.0
La Femme NikitaRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 5.0
U.S. MarshalsRated ★ 2.0
In the Realm of the SensesRated ★ 3.0- Pitch HighRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.0
The Coast GuardRated ★ 3.0
GORated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 4.0