Movies
Ratings
485
ChocolatRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Palm SpringsRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
365 DaysRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 3.0