Movies
Ratings
55
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0