Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 1.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
GlassesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0