Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0