Movies
Ratings
1060
The Suicide SquadRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
LightyearRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 2.5
Thunder ForceRated ★ 1.5
Alice In Chains: MTV UnpluggedRated ★ 4.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5