Movies
Ratings
406
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.5