Titles you rated
BrainRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0