Movies
Ratings
171
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0