Movies
Ratings
52
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.5
Underworld: AwakeningRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0