Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
Dokgo RewindRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0