Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Before We GoRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5