Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.0
FelonRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.0
Pale MoonRated ★ 4.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0