Titles you rated
The Hot ChickRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
My Scary GirlRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 0.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0