Movies
Ratings
573
WildRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0