Titles you rated
MonsterRated ★ 5.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
No BearsRated ★ 3.0
Little ChildrenRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
A HeroRated ★ 3.5
The Quiet GirlRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
ScarletRated ★ 2.5
BacurauRated ★ 3.0
ZamaRated ★ 2.0
The FatherRated ★ 3.0
AnomalisaRated ★ 3.0
TransitRated ★ 2.5
BabyteethRated ★ 2.5
TomboyRated ★ 3.0
Cold WarRated ★ 2.5
Blood SimpleRated ★ 2.5
Happy EndRated ★ 2.0
LovelessRated ★ 3.0