Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5