Movies
Ratings
641
No Other ChoiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
The AccountantRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 4.5